Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Proponujemy wiele wzorów koszy betonowych różnej wielkości. Każdy z produktów wyposażony jest we wkład z blachy ocynkowanej z popielnicą, niektóre modele zostały także zaopatrzone w pokrywy. Nasze kosze parkowe i uliczne wykonane z betonu charakteryzują się wieloletnią trwałością oraz estetycznym wyglądem doskonale wpasowującym się w otoczenie.

Naszą ofertę uzupełniają:

  • wkłady do koszy betonowych,
  • wkłady do koszy ulicznych.

Wkłady do koszy dostarczamy zarówno w zestawach z koszami ulicznymi, jak i oddzielnie jako dodatkowe wyposażenie do pojemników już eksploatowanych.

WB – stalowe wkłady do koszy betonowych

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów dostarczamy Państwu wkłady do koszy betonowych dostosowane pod względem rozmiaru i objętości do koszy ulicznych naszej produkcji. Nasze wkłady do koszy ulicznych są również odpowiednie do użytku z pojemnikami na odpadki innych producentów.

Klientów zainteresowanych wyborem wysokiej jakości wkładów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnych wkładów tak, aby jak najlepiej spełniały powierzane im funkcje, jednocześnie zapewniając komfort użytkowania. Wkłady do koszy betonowych w sposób znaczący ułatwiają zarządzanie odpadami zarówno w przestrzeni publicznej, jak i przestrzeni biznesowej. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą koszy betonowych.