Oferujemy wiele rodzajów ławek ogrodowych, parkowych i ulicznych wykonanych głównie z metalu, a także z żeliwa. Sprzedajemy ławki miejskie różnej wielkości, których konstrukcja oparta jest na ocynkowanych rurach stalowych malowanych proszkowo albo na odlewach żeliwnych. Siedziska i oparcia stworzone zostały z drewna różnych gatunków zabezpieczonego lakierobejcą. Każdą z ławek można przykręcić na stałe do podłoża albo zabetonować w ziemi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również trwałe ławki betonowe.

Ławka parkowa z oparciem

– podstawa – konstrukcja metalowa z profili kwadratowych 50x50x4 mm malowana proszkowo,
– siedzisko i oparcie – listwy drewniane 40x140x1800mm, malowane lakierobejcą,
– szerokość siedziska ok 420 mm,
– wysokość siedziska po osadzeniu w podłożu ok. 490 mm
– możliwość kotwienia do podłoża.

Ławka parkowa z oparciem – połączenie wytrzymałości, estetyki i wygody

Ławka z oparciem jest zdecydowanie najpopularniejszym elementem małej architektury, który służy do odpoczynku. Dlatego podczas produkcji każdego modelu szczególną uwagę poświęcamy doborowi odpowiednich materiałów oraz funkcjonalnemu projektowi.

Oferowane przez nas ławki parkowe z oparciem, których stelaż został wykonany z żeliwa lub z metalu, są zabezpieczone przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Gwarantuje to, że ich konstrukcja nie ulegnie zniszczeniu oraz to, że zachowają nieskazitelny wygląd – i to przez całe lata.

Ławki parkowe z oparciem produkujemy przede wszystkim z myślą o komforcie użytkowników. Są one wygodne, szerokie i mają siedziska o optymalnej głębokości.

W związku z tym, że ławki te można zabetonować i trwale przytwierdzić do podłoża, są one w ten sposób chronione przed aktami wandalizmu oraz przed kradzieżą. Poza tym, tak jak inne dostarczane przez nas obiekty małej architektury, idealnie komponują się z przestrzenią miejską.

Sprawdź również nasze metalowe pojemniki na odpadykosze uliczne i parkowe oraz ławki ze stali nierdzewnej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9