Ławki ogrodowe, parkowe, miejskie, uliczne

Ławki są niezbędnym elementem wyposażenia każdego parku, skweru oraz innych miejsc przeznaczonych do celów rekreacyjnych. Wśród naszych modeli znajdziesz zarówno ławki uliczne, jak i parkowe, na place zabaw, do ogrodów publicznych i ogródków gastronomicznych, a także przed budynki mieszalne. Aby ławka parkowa lub ławka uliczna była wygodna, musi być odpowiednio wyprofilowana, dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko ławki o przemyślanej konstrukcji.

Trwałość i estetyka w wielu odmianach

Jesteś administratorem domu, osiedla, parku czy nadmorskiej promenady? Nasze ławki parkowe, uliczne i ogrodowe z pewnością zaspokoją każdą Twoją potrzebę w odniesieniu do stylu, kolorystyki, jakości i estetycznego wzornictwa. Wszystkie modele projektujemy z myślą o doskonałym wkomponowaniu w krajobraz z jednoczesnym zachowaniem estetyki nawet po długim okresie intensywnego użytkowania, dzięki czemu każda ławka uliczna naszej produkcji będzie służyła Ci przez długi czas.
Proponujemy Ci ławki ogrodowe do użytku publicznego, w strefy dużego natężenia ruchu, w miejsca rekreacji, albo na miejskie osiedla, przy placach zabaw czy skwerach. Każda ławka uliczna posiada określone parametry i jest skonstruowana w sposób zapewniający wygodne siedzenie.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Ławki miejskie, które znajdziesz w naszej ofercie to duża rozmaitość wzorów i zarazem wiele możliwości, dzięki którym dopasujesz swój wybór do miejsca. Proponujemy Ci:
• ławki parkowe z oparciem lub bez oparcia,
• rozmaite kształty i style stelaży metalowych,
• trwałe materiały i uniwersalna kolorystyka, pasująca do naturalnego otoczenia,
• bogaty wybór rodzajów i odcieni drewna,
• świetne zabezpieczenia antykorozyjne i trwałe malowanie proszkowe,
• ławki na stelażu metalowym i betonowym,
• modele piknikowe będące połączeniem ławek z stołem,
Jesteś zarządcą osiedla? Zajmujesz się zagospodarowaniem parku miejskiego? Odwiedź naszą stronę internetową i wybierz ławki z bogatej oferty. Jeżeli potrzebna Ci ławka parkowa to dobrze trafiłeś. W ofercie mamy również ławki betonowe oraz szeroki wybór ulicznych koszy na śmieci. Czekamy na Ciebie!

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników