Wózki i palety skrzyniowe

Transport wewnętrzny w zakładzie produkcyjnym czy magazynie wymaga odpowiednich wózków. W naszej ofercie znajdziesz zarówno palety siatkowe, palety skrzyniowe jak i wózki skrzyniowe, które doskonale sprawdzą się w takich zadaniach. Proponujemy trwałe produkty w wielu efektownych kolorach. Oferowane palety skrzyniowe doskonale sprostają swoim zadaniom, jednocześnie zapewniając wysoki komfort użytkowania. Ich zastosowanie przekłada się na większą wydajność oraz ograniczenie problemów wynikających z konieczności relokacji towarów – surowców, półproduktów, wyrobów gotowych.

Palety siatkowe i palety skrzyniowe w transporcie i magazynowaniu

Poszukujesz efektywnego i wygodnego środka transportu? Wybierz nasze palety siatkowe o dużej pojemności, wygodnym systemie przemieszczania i załadunku. Specjalna konstrukcja z opuszczanym bokiem pozwoli Ci na wygodne załadowanie i wyładowanie towaru. Standardowe wymiary oraz budowa sprawiają, że palety mogą być przenoszone za pomocą wózków widłowych.
Na indywidualne zamówienie sprowadzimy dla Ciebie palety o innych wymiarach i dopasowanej do Twoich potrzeb kolorystyce. Alternatywą dla palet są też wózki skrzyniowe. Oferowane systemy transportowe, w tym palety skrzyniowe bardzo dobrze wpisują się w potrzeby i oczekiwania zróżnicowanych branż, niezależnie od skali prowadzonego biznesu.

Czym wyróżniają się nasze wózki skrzyniowe?

Nasze wózki skrzyniowe doskonale sprawdzają się podczas transportu i przechowywania produktów lub odpadów wymagających wentylacji. Dzięki możliwości zmiany koloru dostosujesz je do segregacji produktów, odpadów czy surowców. Oferowane w naszym sklepie modele charakteryzuje:

  • wykonanie z blachy stalowej, kątowników i siatki ocynkowanej o wysokiej odporności na korozję,
  • trwałe malowanie proszkowe w jednym z wybranych kolorów, gwarantujące estetyczny wygląd nawet po długim użytkowaniu,
  • komfortowy i niezawodny system jezdny, ułatwiający przemieszczanie nawet z dużym obciążeniem,
  • optymalne rozmiary sprzyjające rozmieszczeniu w magazynie, z możliwością zmiany wymiarów na indywidualne życzenie klienta,

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą koszy. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2