Zagospodarowanie odpadów podczas imprez plenerowych, w dużych biurowcach, galeriach handlowych wymaga specjalnych miejsc do składowania, łatwych do opróżnienia w przypadku szybkiego napełnienia. Proponujemy Ci komfortowe i praktyczne stojaki na worki foliowe, idealne w warunkach biurowych i plenerowych.

Praktyczność i funkcjonalność w prostej konstrukcji

Nasza firma posiada duże doświadczenie w doborze i sprzedaży pojemników na odpady, dlatego zdążyliśmy już niejednokrotnie docenić walory uniwersalnych stojaków, które sprawdzają się niemal w każdych warunkach. Jeśli właśnie porządkujesz ogród przed zimą, prowadzisz ogródek gastronomiczny, albo organizujesz event, na którym setki uczestników korzystają z jednorazowych kubków i naczyń – stojaki na worki foliowe okażą się doskonałym rozwiązaniem.

Zalety stojaków na worki foliowe

Stojaki na worki foliowe wykonane są z tworzywa na metalowym stelażu, dzięki czemu zachowują trwałość i zarazem są lekkie. Podstawowe atuty stojaków, to:

  • niewielka waga i małe wymiary po złożeniu, pozwalające na przechowywanie w schowku lub szafce,
  • dopasowanie rozmiaru do wielkości worka, a zarazem do konkretnych potrzeb miejsca lub imprezy,
  • różne opcje stojaków od pojedynczych po potrójne,
  • łatwa i szybka wymiana napełnionych worków, szczególnie cenna podczas imprez i w ogródkach gastronomicznych,
  • niewielki koszt zakupu w stosunku do tradycyjnych pojemników,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • duża mobilność.

Jesteś organizatorem imprez plenerowych lub posiadasz własny bar z ogródkiem? Zabezpiecz sobie miejsce na gromadzenie odpadów i wybierz nasze stojaki na worki. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą koszy miejskich oraz ławek parkowych!

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników