Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Metalowe pojemniki, kontenery na odpady komunalne

Gromadzenie i przechowywanie odpadów zarówno w prywatnym gospodarstwie domowym, jak i w restauracji, warsztacie czy przedsiębiorstwie produkcyjnym wymaga odpowiedniej organizacji, przystosowanego miejsca i pojemników na odpady, dostosowanych do konkretnych potrzeb. Zarządzanie odpadami w znaczący sposób ułatwiają specjalnie dostosowane do tego celu kosze na śmieci z kółkami. Kosze na śmieci z kółkami są łatwe w transporcie, dzięki czemu po ich wypełnieniu transport kubłów do kontenera jest ułatwiony i może być realizowany przez jedną osobę.

Pojemniki metalowe – rozmaitość kształtów i rozmiarów

Nasze metalowe pojemniki na odpady to doskonałe rozwiązanie zarówno do przechowywania śmieci komunalnych, jak i do konkretnego rodzaju odpadów. Wybierając jeden z proponowanych wzorów, możesz go dostosować do własnych potrzeb pod względem pojemności, a także kształtu pasującego do przeznaczonego na nie miejsca. W ofercie posiadamy również wysokiej jakości kosze na śmieci z kółkami, których funkcjonalność przekłada się  na efektywne zarządzanie odpadami w każdym miejscu – domu, firmie, obiekcie przemysłowym.

Proponujemy Ci pojemniki okrągłe i czworokątne, wysokie i niskie, z pokrywą i ażurowymi bokami zapewniającymi wentylację wnętrza. W asortymencie posiadamy też metalowe kubły na odpady specjalne, jak kompostniki.

Czym wyróżniają się nasze pojemniki na śmieci?

Wybierając jeden z wzorów pojemników z naszej kolekcji otrzymujesz:

  • ergonomiczny kształt idealnie dopasowujący się nawet do niewielkich przestrzeni,
  • trwałe materiały i duża odporność na warunki zewnętrzne oraz gromadzone odpady,
  • standardowe wymiary przystosowane do typowych śmieciarek,
  • pojemniki z systemem jezdnym ułatwiające przemieszczanie, szczególnie po ich napełnieniu (kosze na śmieci z kółkami),
  • konstrukcję i materiał łatwy do utrzymania w stanie podstawowej higieny,

Proponujemy Ci metalowe pojemniki na odpady spełniające wszystkie wymagania sanitarne, estetyczne, dostępne zarówno w małych, jak i dużych pojemnościach zależnie od ilości śmieci generowanych we twoim gospodarstwie lub firmie.

Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej!

Sprawdź również nasze kosze betonowe i inne śmietniki uliczne.